شاید از محبوبیت روزافزون ساندویچ پانل ها آگاه باشید. ما قصد داریم در مورد دلایل این روند رو به رشد صحبت کنیم. ایران  یک کشور با آب و هوایی متفاوت است در شمال و جنوب ایران دماهای سرد و بسیار گرم احساس می شود. در ایران  اکثر بخش های صنعتی و تجاری به دلیل نیاز به عایق جامد به پانل های ساندویچ متکی هستند. در حال حاضر، ساندویچ پانل ها در ایران  به یک روند تبدیل شده اند، زیرا دارای خواص عایق عالی، دوام، خواص عایق، طول عمر و دوام هستند.

آشنایی با ساختار ساندویچ پانل

این پانل ها دارای ساختار ۳ لایه هستند.عنصر اصلی هسته است که دارای چگالی کمی است که از دو طرف توسط دو لایه نازک پوشیده شده است. ساندویچ پانل ها ساختار متراکمی دارند و در عین حال سبک وزن هستند. ساندویچ پانل در ایران  برای مقاصد ساختمانی، اساساً برای سقف و روکش استفاده می شود. ساندویچ پانل ها  به طور گسترده برای عایق کاری ساختمان های لجستیک، ساختمان های اداری، امکانات ورزشی، سردخانه ها، فریزرها، انبارها و مراکز خرید و غیره استفاده می شوند. این پانل ها توسط کپک، رطوبت و شرایط آب و هوایی سخت آلوده نمی شوند.

نسبت به نیاز خود انتخاب کنید

ساندویچ پانل یک راه حل پیشرفته برای پروژه های مسکونی و تجاری است. پانل های ظفر آهن  برای مهار شرایط داخلی و خارجی مهندسی شده اند. این یکی از دلایلی است که چرا این پانل ها مناسب برای سیستم های سقف و دیوار هستند. به این ساندویچ پانل های عایق نیز می گویند زیرا مواد عایق ، بین دو ورق فلزی قرار می گیرند. آیا به دنبال ساندویچ پانل با عملکرد بالا هستید؟ درنظر بگیرید که عملکرد بستگی به پوشش و مواد عایق دارد و هرچه مواد استفاده شده در تولید محصول با کیفیت باشد در قیمت ساندویچ پانل تمام شده تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین، یادگیری در مورد انواع پانل هایی که ما تولید می کنیم بسیار مهم است. هر ساخت و ساز الزامات خود را دارد. درک نیازها و انتخاب بسیار مهم است. مواد عایق مناسب به دستیابی به عملکرد مثبت از پانل ها کمک می کند. ظفرآهن سفارشی سازی و مشاوره تخصصی را ارائه می دهد. جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ظفرآهن تماس حاصل نمایید .

ساندویچ پانل پلی اورتان

ساندویچ پانل پلی اورتان یا PU Panel از یک فوم متراکم تشکیل شده است که بین دو ورق فلزی قرار گرفته است. این فوم از مواد پلی اورتان مانند پلیول و ایزوسیانات تولید می شود. هسته دارای عایق حرارتی بوده و در برابر فشار هوا و رطوبت مقاوم است.

ساندویچ پانل با عایق پشم معدنی

ساندویچ پانل های طراحی شده با پشم معدنی دارای ۳ لایه می باشد. در وسط پشم معدنی متراکم وجود دارد و لایه های بیرونی دارای ورقه های آلومینیومی هستند. این نوع ساندویچ پانل ها یک انتخاب عالی برای ساختمان هایی است که در معرض خطر آتش سوزی هستند زیرا هسته این نوع پانل ها مقاوم در برابر آتش هستند. پشم معدنی برای ساخت و سازهایی که نیاز به عایق صدا دارند نیز ایده آل است.

ساندویچ پانل با عایق پلی ایزوسیانورات

همچنین به عنوان پانل PIR نیز شناخته می شود. این یک ساختار ماکرومولکولی است و زمانی تشکیل می شود که اجزای فوم PU به صورت شیمیایی در مقادیر مختلف مخلوط واکنش نشان می دهند. PIR یک هسته محکم در بودجه شما است.

مزایای ساندویچ پانل

به طور خلاصه به مزایای پانل های عایق ظفرآهن نگاهی بیندازید:

  1. ساده برای مونتاژ و فرآیند خشک استفاده می شود
  2. ساخت سریعتر
  3. مقاوم در برابر عوامل محیطی و خوردگی
  4. عایق حرارتی و صوتی عالی
  5. مواد مقرون به صرفه
  6. ظفر آهن می تواند انواع و اقسام بسیاری از ساندویچ پانل ها را با اندازه ها، شکل ها و رنگ های متنوع ارائه دهد.

به ظفرآهن اعتماد کنید ما پیشرو در صنعت ساندویچ پانل هستیم ، این شعار نیست ، سخن از زبان مشتریان ما است.

گروه ظفرآهن یکی از مشهورترین تولیدکنندگان ساندویچ پانل در ایران  است. ما خرید مقرون به صرفه و با کیفیت ترین پانل ها را تضمین می کنیم. ما سقف های باورنکردنی را با سیستم های پانل بادوام ارائه می دهیم. پانل های ما می توانند از رطوبت بیش از حد و عوامل جوی محافظت کنند.

آیا به دنبال ساندویچ پانل در تمام نقاط ایران هستید؟ به ظفرآهن اعتماد کنید، ما بیش از ۴۰ سال است که تجهیزات ساختمانی و ساختمانی تولید می کنیم. برای ثبت سفارش خرید و یا دریافت مشاوره در خصوص ساندویچ پانل با کارشناسان ما تماس بگیرید.