• تبریز ، سردرود اول جاده خلجان ، بازار آهن ولیعصر 2

لیست قیمت ساندویچ پانل های ظفر آهن

مشتریان و کاربران گرامی ظفر آهن به دلیل اینکه قیمت مواد اولیه دائما در حال نوسان می باشد ، نمی توان قیمت ساندویچ پانل دقیقی را برای هر محصول مشخص نمود ، شما می توانید جهت دریافت قیمت دقیق ساندویچ پانل  و خرید ان روی دکمه ” تماس با کارشناس” کلیک کنید تا بطور مستقیم با کارشناس ارتباط برقرار کنید .

عوامل تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل

کلمه “قیمت ساندویچ پانل” کلمه ای است که قبل از خرید در ذهن هر کسی خطور می کند . چرا ؟ چون همه دوست دارند کمترین قیمت ممکن خرید کنند . اما همیشه قیمت ارزان ساندویچ پانل دلیل بر با کیفیت بودن محصول مورد نظر نیست . عوامل مختلفی در قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار می باشد که در ادامه به نقد و بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت .

مهم ترین عنصر که در قیمت گذاری ساندویچ پانل دخیل است قسمت میانی و یا همان عایق آن می باشد که قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن با قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان متفاوت است .

همچنین نوع کاربرد ساندویچ پانل نیز در قیمت گذاری فرق دارد . همانطور که می دانید قیمت ساندویچ پانل دیواری با سقفی یکسان نمی باشد . شما همچنان می توانید برای دریافت آخرین قیمت های بازار با مجموعه ظفر آهن تماس بگیرید .

همچنین ورق های زیرین وبالایی نیز در قیمت گذاری ساندویچ پانل دخیل هستند . چرا که ورق دارای انواع مختلفی می باشد و هر کدام دارای کاربرد خاص می باشد و نسبت به ضخامت نیز قیمت های آن متفاوت می باشد . بعضی از تولید کنندگان برای کاهش قیمت تمام شده ساندویچ پانل ورق های زیرین را حذف می کنند و به جای آن فوم قرار می دهند که موجب کاهش طول عمر و استقامت ساندویچ پانل می گردد .

 

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن دیواری

ساندویچ پانل پلی استایرن دیواری یکی دیگر از پر کاربرد ترین نوع پانل ها در ساخت ساختمان می باشد . چرا که قیمت این محصول بسیار به صرفه تر از دیگر متریال ها برای ساخت دیوار می باشد .

عوامل مختلفی قیمت پانل دیواری را مشخص می کنند که یکی از آن ها ضخامت پانل مورد نظر می باشد . ضخامت پانل مورد نظر باید نسبت به کاربرد ساندویچ پانل در محل مورد نظر انخاب شود .

نا گفته نماند که ضخامت ورق های مورد استفاده در پانل نیز در قیمت آن تاثیر می گذارد . شما می توانید آخرین قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن دیواری را در جدول زیر مشاهده کنید .

ضخامت / نوع ورقرو ۰.۵۰ x زیر ۰.۵۰رو ۰.۵۰ x زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۵ x زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ x زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۰ x زیر ۰.۴۰نوع
ساندویچ پانل پلی استایرن ۴ سانتی۵۰۰۰۰۶۱۰۰۰۴۵۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی استایرن ۵ سانتی۵۲۰۰۰۶۲۰۰۰۴۴۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی استایرن ۶ سانتی۵۳۰۰۰۶۳۰۰۰۴۳۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی استایرن ۸ سانتی۵۴۰۰۰۶۴۰۰۰۴۱۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی استایرن ۱۰ سانتی۵۵۰۰۰۱۶۱۰۰۴۰۰۰۰دیواری

قیمت ساندویچ پانل پلی استایرن سقفی

سقف یکی از مهم ترین اجزا در هر سازه و یا ساختمان می باشد . سقف به دلیل اینکه ۲۴ ساعته در معرض بارش و نور خورشید می باشد و بار نسبی را تحمل می کند ، باید از استقامت قابل قبولی برخوردار باشد . پانل پلی استایرن سقفی همانند دیواری در ضخامت های متفاوتی عرضه شده است که باید نسبت به اندازه  سقف خود با مشاوره مهندس انتخاب شود . ناگفته نماند که انتخاب نا مناسب موجب کاهش طول عمر سازه می گردد . در جدول زیر می توانید قیمت انواع ساندویچ پانل پلی استایرن سقفی را مشاهده کنید و یا در صورت تمایل می توانید جهت دریافت آخرین قیمت با کارشناسان ظفر آهن تماس بگیرید .

ضخامت / نوع ورقرو ۰.۵۰ x زیر ۰.۵۰رو ۰.۵۰ x زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۵ x زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ x زیر ۰.۴۰نوع
ساندویچ پانل پلی استایرن ۳ سانتی متر۷۱۰۰۰۶۵۱۱۰۳۵۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی استایرن ۴ سانتی متر۷۲۰۰۰۶۵۲۱۰۳۶۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی استایرن ۵ سانتی متر۷۳۰۰۰۶۵۳۱۰۳۷۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی استایرن ۶ سانتی متر۷۴۰۰۰۶۵۴۱۰۳۸۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی استایرن ۸ سانتی متر۳۵۰۰۰۶۵۵۰۰۳۹۰۰۰سقفی

قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان دیواری

اگر دنبال دیواری با کیفت و طول عمر بالا هستید پیشنهاد ما به شما متریال پلی یورتان می باشد . کیفیت پلی یورتان در مقایسه با پلی استایرن بسیار بالا می باشد . پلی یورتان در برابر آتش مقاومت بالایی دارد . نا گفته نماند که اگر ضخامت پلی استایرن را بالا انتخاب کنید مقاومت آن در برار آتش افزایش خواهد یافت . بهتر است در انتخاب نوع عایق پانل با مهندس سازه و کارشناس ساندویچ پانل مشورت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید  . در زیر قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان دیواری برای شما قرار داده شده است شما همچنان می توانید جهت دریافت آخرین قیمت با کارشناسان ظفر آهن تماس بگیرید  .

دیواری کلاسیک

ضخامت / نوع ورقرو ۰.۵۰ X زیر ۰.۵۰رو ۰.۵۰ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۰ X زیر ۰.۴۰نوع
ساندویچ پانل پلی یورتان ۴ سانتی متر۸۱۰۰۰۹۰۰۰۰۵۵۰۰۰۴۴۰۰۰۴۰۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی یورتان ۵ سانتی متر۸۲۰۰۰۹۱۰۰۰۵۶۰۰۰۴۵۰۰۰۳۹۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی یورتان ۶ سانتی متر۸۳۰۰۰۹۲۰۰۰۵۷۰۰۰۴۶۰۰۰۳۸۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی یورتان ۸ سانتی متر۸۴۰۰۰۹۳۰۰۰۵۸۰۰۰۴۷۰۰۰۳۷۰۰۰دیواری
ساندویچ پانل پلی یورتان ۱۰ سانتی متر۸۵۰۰۰۹۴۰۰۰۴۴۰۰۰۴۸۰۰۰۳۶۰۰۰دیواری

دیواری پیچ مخفی

ضخامت / نوع ورقرو ۰.۵۰ X زیر ۰.۵۰رو ۰.۵۰ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۰ X زیر ۰.۴۰نوع
ساندویچ پانل پلی یورتان ۴ سانتی مترتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریددیواری پیچ مخفی
ساندویچ پانل پلی یورتان ۵ سانتی مترتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریدتماس بگیریددیواری پیچ مخفی

قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان سقفی

بهترین انتخاب برای سقف سازه ، پانل با عایق پلی یورتان می باشد . چرا که ساندویچ پانل پلی یورتان سقفی دارای طول عمر بیشتری بوده و در برابر عوامل طبیعی استقامت بالایی دارد . در واقع می توان گفت ارزش آن را دارد که هزینه بیشتری را نسبت به پلی استایرن پرداخت کنید. اکثر سقف خانه هایی که در اروپا ساخته می شود از پلی یورتان استفاده می شود . شما می توانید جهت دریافت قیمت ساندویچ پانل پلی یورتان با کارشناسان فروش پلی یورتان ظفر آهن تماس بگیرید .

ضخامت / نوع ورقرو ۰.۵۰ X زیر ۰.۵۰رو ۰.۵۰ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۵رو ۰.۴۵ X زیر ۰.۴۰رو ۰.۴۰ X زیر ۰.۴۰نوع
ساندویچ پانل پلی یورتان ۴ سانتی متر۵۴۰۰۰۶۰۰۰۰۸۰۰۰۰۴۵۰۰۰۳۵۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی یورتان ۵ سانتی متر۵۴۰۰۰۶۲۵۰۰۸۰۰۰۰۵۵۰۰۰۳۷۰۰۰سقفی
ساندویچ پانل پلی یورتان ۶ سانتی متر۴۵۰۰۰۶۲۴۰۰۸۹۰۰۰۶۵۰۰۰۳۸۰۰۰سقفی

قیمت ارزان ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل همانند دیگر محصولات تولید در کشور به عواملی مختلفی بستگی دارد . یکی از مهم ترین عامل های تغییر دهنده قیمت این محصول مواد اولیه مصرفی برای تولید ساندویچ پانل است .

انتخاب مواد اولیه برای ساخت ساندویچ پانل بسیار مهم است چرا که تعیین کننده طول عمر و کیفیت پانل به آن بستگی دارد . استفاده از مواد اولیه نامرغوب موجب کاهش طول عمر و کیفیت محصول نهایی می گردد .

از قدیم گفتند “هیچ ارزانی بی دلیل نیست” شما همچنین می توانید جهت دریافت آخرین قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان فروش ساندویچ پانل تماس بگیرید .

توصیه ما به شما این است که همیشه دنبال قیمت کم در مصالح ساختمانی مهم همانند ساندویچ پانل نباشید بلکه از تولید کننده ای خریداری نمایید که در بین رقبا محصولات با کیفیتی را ارائه می دهد .

متاسفانه برخی از تولید کنندگان ساندویچ پانل با حذف ورق زیرین و با قرار دادن فویل قیمت تمام شده را کاهش می دهند که این امر موجب کاهش استقامت ساندویچ پانل می گردد و اصلا از طرف مجموعه ما توصیه نمی گردد .

قیمت ساندویچ پانل دیجی کالا

دیجی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران می باشد . همیشه کاربران ایرانی قبل از آنکه خریدی را انجام دهند قیمت آن را از فروشگاه ها و وب سای هایی همانند دیجی کالا بررسی می کنند تا گران نخرند . به دلیل تنوع بسیار بالا ساندویچ پانل و از طرفی واحد نبود آن امکان فروش آن در این بستر وجود ندارد ، و نمی توان نتیجه با عنوان ” قیمت ساندویچ پانل دیجی کالا” بدست آورد . شما می توانید جهت دریافت آخرین قیمت ساندویچ پانل به وب سایت ظفر آهن مراجعه و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .

قیمت ساندویچ پانل دست دوم در شیپور

شیپور همانند دیگر پلتفرم ها در زمینه خرید و فروش بدون واسطه فعالیت می کند . و خود به صورت مستقیم فروشنده ساندویچ پانل نمی باشد . کاربرانی که ساندویچ پانل دست دوم و یا تکه ای دارند در این پلتفرم به صورت آگهی قرار می دهند . هنگام خرید ساندویچ پانل همیشه قیمت را مد نظر خود قرار ندهید چرا که هیچ ارزانی بی دلیل نمی باشد . در صوتی که می خواهید دست دوم این محصول را خریداری نمایید ، با کارشناسان فروش ظفر آهن تماس بگیرید تا بهترین پانل دست دوم را در اختیار شما قرار دهند .هنگام خرید ساندویج پانل از شیپور و کاربران عادی همراه با یک کارشناس مراجعه نمایید. چرا که یک پانل از اجزا مختلفی تشکیل شده و در صورتی پانل کارایی خواهد داشت که تمامی لایه ها از سلامت کاملی برخوردار باشند.

قیمت ساندویچ پانل ترب

امروزه وجود دنیای اینترنت باعث شده تا همه ی مردم برای بررسی نیاز ها و قیمت ها به دنیای اینترنت مراجعه کنند حتی قیمت ساندویچ پانل که یک مصالح ساختمانی است . ترب یک پلتفرم در زمینه اتصال خریدار به فروشنده می باشد و خود بطور مستقیم عرضه کننده ساندویچ پانل نمی باشد . اکثر کاربرانی که در ترب فروشنده هستند ، به صورت واسط عمل کرده و پانل را از تولیدی خریداری کرده و در پلتفرم هایی همانند ترب به عنوان فروشنده فعالیت می کنند . قیمت های پانل در ترب معمولا بروز نیستند . شما کاربران عزیز می توانید جهت دریافت آخرین قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید .

سوالات متداول

آیا قیمت ساندویچ پانل های ظفر آهن بروز است ؟

تمامی قیمت های ظفر آهن به صورت هفتگی بروز رسانی می شوند ، شما می توانید جهت دریافت قیمت یروز ساندویچ پانل با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید .

آیا لیست قیمت ساندویچ پانل دست دوم در ظفر آهن موجود می باشد ؟

شما همچنان می توانید جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل دست دوم و یا صفر با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید .

آیا ظفر آهن مطمئن است ؟

ظفر آهن تنها نمایده رسمی فولاد مبارکه اصفهان ، در استان آذر بایجان شرقی می باشد که با نام تجاری صنعت مهر ظفر به فعالیت خود ادامه می دهد .

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چقدر است ؟

قیمت ساندویچ پانل نسبت به اندازه و عایق آن متفاوت است ، شما می توانید از کارشناس خرید خود بخواهید که ساندویچ پانل مناسبی را برای شما انتخاب کند و یا با کارشناسان فروش ظفر آهن تماس بگیرید .